Вироби з дерева — це матеріали, які людина отримує шляхом запланованих рубок лісу. Вони можуть бути хвойними (модрина, сосна, ялиця та ін.) Та листяними (дуб, береза, вільха, дуб, граб та ін.). Для своєї діяльності людина традиційно використовує не тільки високоякісну деревину, але й тріску, дрова, кір, смолу (смолу).

Зареєструйтесь на сайті «Української універсальної біржі» та отримайте можливість придбати необроблену деревину за виграшною ціною на електронних аукціонах Prozorro https://sale.uub.com.ua/news/derevna-produkciya-realizujetqsya-v-systemi-prozorro-sale.

Вироби з дерева — методи застосування

Завдяки дерев’яній продукції в Україні енергійно функціонують три галузі: лісозаготівля, деревообробка та папір. Перша галузь є відповідальною за процес заготовки зелені, колод, тріски і смоли. Діяльність другої зв’язана з виробництвом різних матеріалів для будівництва. Остання працює з целюлозою, робить картон та інше.

Вироби листяних і хвойних порід дерева є дорогим матеріалом для виготовлення різноманітної меблі. Найчастіше використовуються великі обсяги деревини.

Хвойні дерева не гниють. Наприклад, з деревини модрини роблять палі, на яких будинки у Венеції вже простояли сотні років. Соснові волокна використовують як матеріал для паперу високої якості. Активоване вугілля, яке використовується для очищення кишечника, робиться при спалюванні смерекової деревини.

Ефірні олії смоли використовуються медицині, парфумерії. Зокрема, камфора робиться із смоли ялиці, яка входить до складу знеболюючих засобів.

Вироби з дерева мають такі властивості:

  1. сила — здатність чинити опір;
  2. твердість (м’яка, тверда і важка тверда деревина)
  3. в’язкість;
  4. жорсткість.

Продаж виробів з дерева на сайті УУБ

В системі Prozorro.Sales, зокрема, на сайті «Української універсальної біржі», величезні лісові підприємства виставляють різні партії деревини: пресований та клеєний ліс. Продаж деревини в Прозорро.Продажітепер проходять на сайтах відкритих торгів, що допомагає у боротьбі з корупцією .

Порода деревини визначається додатковими ознаками: шириною заболоні та наявністю ядра; розміру серцевинних променів; видимість річних шарів; наявність смоляних проходів, а також їх кількість і розмір; існування блиску, колір, текстура, щільність.

Зареєструйтесь на веб-сайті sale.uub.com.ua та оберіть необхідні вироби з деревини за допомогою фільтрів: вид, склад, клас якості, рік збору врожаю, діаметр, регіон, клієнт тощо.

Раніше все аукціони відбувалися у закритій формі, та існувала у цій галузі велика кількість хабарів. Створення прозорих торгів допомогло позбутися сирих схем, та відкатів. Тепер кожний може спостерігати за процесом аукціонів. Учасники процесу не можуть контактувати між собою, тому домовленості виключені.

Ставши нашим клієнтом, ви отримуєте повний спектр послуг сайту УУБ: регулярні розсилки по електронній пошті. пошта з дійсними торгами; консультації наших адміністраторів; зручний бот Viber і бот Telegram. Також підпишіться на нашу сторінку у Facebook, де щодня розміщуються новини системи Prozorro.Sales.Зареєструватися на сайті ви можете прямо зараз та зробити свою ставку на вибраний лот.

Купувати вироби з дерева є можливість на інтернет-аукціонах на сайті УУБ

You May Also Like