Аукціони – це одна з форм, що дає можливість придбати товар або ж отримати якісь послуги за економічно-вигідною ціною. На сьогодні, єдиний легальний метод, що дозволяє брати участь в аукціонах, торгах, тендерах та інших схожих процедурах – це використання електронного майданчика.

Тут варто нагадати, що вони можуть бути акредитованими і неакредитованими. Обирати потрібно саме авторизовані ресурси, тому що вони підпадають під дію чинного українського законодавства. Знайти такий сервіс достатньо просто, вам потрібно лише перейти на офіційний сайт ПроЗорро й розпочати процес реєстрації.

Далі, система автоматично перенаправляє користувачів до списку акредитованих в ПроЗорро майданчиків. Відповідно, вам залишається лише обрати один з цих сервісів та пройти на ньому реєстрацію. Українська енергетична біржа – це один з сервісів, що має акредитацію в ПроЗорро, та де ви можете знайти будь-які лоти, які можуть бути для вас цікавими.

Ви маєте можливість особисто ознайомитись з цим ресурсом, якщо перейдете сюди https://www.ueex.com.ua/exchange-quotations/electric-power/indexes, де вся ця інформація знаходиться у вільному доступі.

Основні переваги використання електронного майданчика

Не дивлячись на те, що подібний формат участі в аукціонах є єдиним легальним, все ж є немало інших моментів, які також можна віднести до числа переваг використання акредитованих в ПроЗорро сервісів.

  • Доступ до корисної інформації – перш за все, мова йде про можливість детального ознайомлення з різними організаціями та державними установами. Більш того, участь в таких торгах дозволяє більш детально дізнатися про інших користувачів, які можуть бути вашими прямими конкурентами;
  • Маркетингова складова – процес реєстрації вже гарантує вам певне просування компанії. Все тому, що на етапі створення облікового запису ви вказуєте свої реквізити, інформацію про діяльність компанії, сертифікати та інші документи, які можуть стати цікавими для потенційних клієнтів;
  • Відкритість – ви маєте можливість подавати заявку на процедури різного рівні складності. Це може бути невеличкий аукціон, або ж серйозні державні закупівлі. Система ніяк не обмежує учасників і надає всім користувачам рівні умови;
  • Зручність – у вас завжди буде можливість налаштувати розсилку. Ви можете обрати телеграм, вайбер або ж звичайну пошту і вся інформація про нові оголошення, новини й інші дані будуть приходити вам на мобільний телефон;
  • Мінімальні затрати – участь в будь-якому форматі торгів не потребує вкладання якихось великих фінансів. Це може бути лише невеликий внесок, що відрізняється в залежності від того, про яку суму лоту йде мова;

Варто зазначити, що для участі в самих торгах з використанням електронного майданчику, обов’язковою умовою є створення свого електронного цифрового підпису. 

На сьогодні, це питання вирішується прямо на самому електронному майданчику, де можна провести відповідну процедуру й отримати в своє розпорядження подібну опцію.

На що варто звертати увагу, беручи участь в аукціоні з продажу необробленої деревини

Лісна сировина все ще вважається одним з стратегічно важливих ресурсів на території України. На сьогодні, саме електронний майданчик є єдиним прозорим методом, як саме можна продавати подібну продукцію.

Обравши будь-який сервіс, ви маєте змогу особисто впевнитися в тому, що кількість лотів з деревиною з кожним днем стає все більшою. 

Участь в торгах, де на лот виставляється лісна продукція вимагає від учасників врахування відразу декількох важливих моментів:

  • Тип обробки деревини – важливо впевнитися в тому, що в оголошені фігурує сировина, яка відповідає вашим вимогам по типу обробки;
  • Порода сировини – вам потрібно впевнитися в тому, що виставлена на торги партія лісу включає в себе деревину однієї конкретної породи;
  • Клас якості – не варто забувати про те, що між рівнями A, B, C та D є дуже велика різниця, тому варто звертати особливу увагу на те, чи підходить обрана вами сировина для вирішення відповідних завдань;
  • Розміри – ще один важливий момент стосується розмірів стовбурів дерев, що є не менш важливою умовою;

Це лише декілька основних моментів, які повинні обов’язково братися до уваги людьми, які зацікавлені в тому, щоб придбати сировину з використанням електронного майданчика.

Підготовка заявки, пакету документів та цінової пропозиції – це ще одна важлива умова, яку потрібно враховувати всім, хто зацікавлений в тому, щоб взяти участь в торгах, де на лот виставляється деревина.

Всі ці моменти мають серйозний вплив на те, якими будуть ваші шанси перемогти в боротьбі за конкретний лот. Своєчасне врахування цих моментів – це можливість обійти прямих конкурентів та стати переможцем в торгах.

Переваги участі в торгах на електронних майданчиках

You May Also Like