Реалізація деревини здійснюється в необробленому вигляді – в формі очищених від гілля колод. Для того, щоб деревина перейшла в категорію промислової, вона повинна мати деякі недоліки, наприклад, вона може бути уражена шкідникам чи грибком. Також неправильною може бути форма самого стовбуру. В такому разі сфера використання деревини обмежена, тому вона називається промисловою.

Більше про це написано тут sale.uub.com.ua. Отримують лісоматеріал з цілих стовбурів, з відходів лісозаготівельної промисловості, а також з залишків деревини без хімічної обробки. Використовується промислова деревина в енергетичній галузі, а також в інших цілях. Крім деревини на електронних торгах також можна придбати дрова для промислового використання.

Особливості продажу деревини

Промислова деревина в Україні продається державними підприємствами – лісовими господарствами, які проводять регулярну санітарну вирубку. Лісгоспи, що продають понад ¼ частини своїх запасів деревини, повинні реалізовувати її через систему відкритих торгів Прозорро.Продажі. Розмір лоту на аукціоні не може бути менше, нім 150 куб. м., а початкова вартість не повинна буди меншою за 200 тисяч гривень. Один лот може складатися лише з одного сорту деревини. Продаватися може деревина таких сортів: дуб, бук, сосна, вільха, береза та інших.

Стати покупцем деревини промислового призначення може будь-яке підприємство або фізична особа. Також учасниками аукціонів можуть бути і іноземні представники. Головна умова участі в тендері – це сплата гарантійного внеску та подача заявки. Дізнатися багато цікавого про продаж промислової деревини в Україні можна на сайті Української універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/ru/news/prodazh-promyslovoqi-derevyny-v-elektronnij-systemi-prozorro-sale.

Що варто знати покупцям

 Щоб мати більше шансів на перемогу в змаганнях за право придбати лот, необхідно зробити першу ставку більшою за початкову ціну. На кожному етапі торгів останнє слово буде за тим учасником, який зробив найбільшу ставку.

У випадку перемоги в торгах в особистий кабінет прийде відповідне повідомлення, в якому буде міститися інформація стосовно умови придбання лоту. В повідомленні буде вказана повна вартість лоту та термін сплати. Покупець повинен вчасно сплатити повну вартість лоту, так як в іншому разі договір купівлі-продажу підписаний не буде, а право на придбання лоту перейде наступному покупцеві, що запропонував другу по розміру ціну.

Підписання договору здійснюється в електронному вигляді. Для цього обидві сторони угоди повинні надіслати адміністрації сайту необхідні документи для перевірки. В договорі будуть вказані умови лоту: його об’єм, повний опис, дата поставки, вартість та інше. Дані про підписаний договір будуть знаходитися в системі ще декілька років, тому при виникненні спірних питань сторони угоди можуть звернутися до працівників електронного торгівельного майданчику для вирішення проблеми.

Продаж деревини в промислових масштабах через відкриті онлайн торги

You May Also Like