Останнім часом актуальність електронних аукціонів стала ще більш очевидною. Формат живих торгів перестав користуватися попитом серед учасників. Для них більш простим варіантом стали електроні майданчики, де можна взяти участь в будь-яких аукціонах.

Не дивлячись на те, що деякі люди все ще сумніваються в цифрових аукціонах, вони є ще більш надійними та простими в плані участі.

На відміну від живого формату, де є лише одна можливість внесення заявки, електронний формат дозволяє виправити зроблені помилки та подати заявку на участь повторно. Ще одною перевагою електронного формату є можливість аналізувати всі пропозиції в режимі реального часу. Тобто, все це можна робити, сидячи вдома.

Що входить до заявки на участь

Оформлення заявки на участь в торгах – це важливий процес, якому повинна приділятися особлива увага. Саме від того, як оформлена заявка, залежить те, яку відповідь ви отримаєте в кінцевому випадку.

Мова йде про такі пункти, як:

  1. Інформація про учасника торгів – в залежності від обраного лоту, потрібно указати певний перелік даних про вас;
  2. Підтвердження фінансових можливостей – щоб дати реальну гарантію того, що ви можете сплатити вказану суму по тендеру, потрібно надати відповідне підтвердження в документальному вигляді;
  3. Перелік документів – важливо, щоб вами був наданий повний пакет документів, починаючи з паспорту та закінчуючи іншими даними, які є не менш важливими.

Згідно рекомендацій спеціалістів від системи ProZorro, потрібно пам’ятати про виконання всіх умов. Як правило, всі вимоги до учасників чітко прописуються в кожному окремому лоті. Тобто, обравши певну позицію, яка вас зацікавила, вам потрібно в обов’язковому порядку ознайомитися зі всіма умовами та вимогами до учасників.

Якщо ви впевнені в тому, що відповідаєте заданим критеріям, тоді є сенс подавати заявку на участь в торгах.

Для того, щоб ознайомитися з повним переліком аукціонів по різним напрямам, можете перейти за посиланням megasale.com.ua. А потім і вже безпосередньо на сайті української універсальної біржі спробувати свої сили в торгах.

Як оформляється заявка на участь в аукціоні

You May Also Like